,

Saage tuttavaks – Ilumessil osutab meditsiiniabi CC Ambulance!

 

Saage tuttavaks – Ilumessil osutab meditsiiniabi CC Ambulance!

13.-15.10.2017 toimuva ilumessi “Ilu Sõnum” ametlik koostööpartner on CC Ambulance, kes vastutab erakorralise meditsiiniabi osutamise ning külaliste meditsiinilise julgestamise eest.

Kes on CC Ambulance ja mida tähendavad initsiaalid CC?

Juba üle 25. aasta ühendab Eestis tegutsev plastilise- ja üldkirurgiakliinik Christinas Clinic endas ilu- ja tervisemaailma, mis oleks kättesaadav igaühele igal ajahetkel. Paljudele on tuttav TV3 ekraanil jooksev muutumissaade “Minu imeline muutumine”. Selle saate vahendusel saab tutvuda Christinas Clinic´u esteetilise– ja üldkirurgia teenustega ning ilu- ja laserprotseduuridega. Kui paljud aga teavad, et Christinas Clinic’ul on ka oma kiirabi – CC Ambulance, mis võimaldab teha koduvisiite, pakkuda meditsiinilist transporti ning turvata suurüritusi?

“Inimestel peab olema kindlustunne, et professionaalne abi on koheselt kättesaadav”

“Tänapäeva kiire elutempo nõuab kiireid lahendusi ning kiiret reageerimist, ükskõik kus parasjagu viibitakse” räägib CC Ambulance’i meeskonnaliige Martin Mand ning lisab:”Inimestel peab olema kindlustunne, et professionaalne abi on koheselt kättesaadav. Eriti suurüritustel, kus rahvast on palju ja õhku vähe.” Ja tõesti – senine praktika on näidanud, et kiirabibrigaadi julgestav kohalolu on nii mõnigi kord väga väärtuslikuks osutunud.

Ilumessil meditsiinilise julgestuse tagamine pole CC Ambulance’i jaoks esimene kord, ka kevadisel messil oli kiirabimeeskond kohal. “Koostöös Medical Service Estonia’ga oleme oma kiirabibrigaadiga meditsiiniliselt turvanud erinevaid massiüritusi üle Eesti – spordivõistlused, kultuuriüritused, messid. Meil on suur rõõm juba teist korda sellel aastal teha kvaliteetne abi kõigile ilumessi külastajatele koheselt kättesaadavaks,” räägib Christinas Clinic’u juhataja Brit-Carmen Norlan.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this pageShare on Tumblr