Ilu ja mood teevad head!

Messi Ilu sõnum raames ei tule kliendid kokku vaid 3 messipäevaks, vaid osadega neist sünnivad ka hoopis teise suunitlusega koostööprojektid. Nimelt oleme mitmel aastal maikuus üheskoos oma klientidega teinud veidike head, et maailm me ümber oleks parem ja ilusam paik.

Esimene heategevuslik moeprojekt Ma Cherie sai teoks 2014. aastal tänu kohalikule moebrändile Iris Janvier. 56 kleidist koosnenud kollektsiooni müügitulust sai toetatud edukaid koolilõpetajaid Eesti erinevatest lastekodudest ja turvakeskustest.

Eelmisel aastal toetas Iris Janvier lõpukleidiga kevadmessi kaanemodelli Elisabethi, kes rasket haigust põdes, mis võttis talt võimaluse elada täisväärtuslikku elu nagu teised temaealised.

Sel aastal tegime seda jälle. Nii sündis taaskord üks heategevuslik moeprojekt ja seda sellelgi korral Iris Janvieri moebrändi toetusel. Moeprojekti Stars raames said endale lõpukleidid heade õpitulemustega lastekodude noored.

Moeprojekti eesmärk oli luua ühise loometöö tulemusena tähtedega dekoreeritud kleidimudelid, mis ühelt poolt järgiks moebrändi väljakujunenud käekirja, kuid samas oleks selgelt eristuvad ja uudse lähenemisega. Kleitidele õmmeldud tähekujundid valmisid moestuudio kangajääkidest. Tähekujund polnud juhuslikult valitud. See sümboliseerisid püüdu tähtede poole – kõrgemale, kaugemale, edasi!

Just need valitud lastekodude ja turvakeskuste heade ning väga heade õpitulemustega noored olid meie silmis tulevikutähed, kes väärisid igati esiletõstmist, tunnustamist ja premeerimist. Kuigi projekti maht polnud suur, oleme veendunud, et iga suurem muutus siin maailmas algab ikka ja jälle väikestest asjadest. Eelkõige meist endist. Märgakem ja hoidkem teineteist!

Suur tänu kõigile projektis osalenutele või selle toetajatele!

Kleidid: Iris Janvier
Kingad: Dresshouse
Ehted: FÄSH Accessories

Tähed: Mari-Liis Lõppe

Kosmeetika ja ilutarbed: Tradehouse
Juuksur: Martin Noa Gross
Meikar: Stefani Laurits
Fotod: Tiina Annamaa Photography

Siirad tänud ka sügismessi päevajuhile Iris Tomsonile ja kevadmessi uuele projektijuhile Annika Kibusele, kes aitasid õigete inimesteni jõuda!

Katrin Pihela,
Stars heategevusliku moeprojekti idee autor

.

.