Kevadmessi ja sügismessi ülesehitus on erinev ja põhimõtted modellivalikud niisamuti. Kevadmess kasutab oma modellidena reeglina inspireeivaid inimesi meie endi keskelt, sügismess aga professionaalseid modelle. Teine kevadmessi eesmärk on aastaid olnud heategevuslik. Aidata täita unistusi, anda inspiratsiooni, panna inimesi märkama enda ümber head ja ilusat, toetada nõrgemaid ning tõsta inimeste empaatiavõimet.

Seekordne kaanemodell on Kadri-Ly Miil, kelle leidmine oli üks suur juhuste ahel. Sattusime lugema blogilinki, kus Mari-Leen Albers oli kirjutanud loo vähiga võitlevast Kadri-Lyst, kes oli diagnoosi saades vaid 25aastane. Noor inimene ja nii raske haigus tekitab tavaliselt kohe hästi sünge meeleolu, kuid Kadri-Ly lugu erines kõigist senistest loetud lugudest oma ääretult positiivse sõnumi tõttu.

Kadri-Ly võlus meid koheselt oma energia ja optimismiga. Lugu sellest, kuidas inimene on võtnud eesmärgiks oma elu peale sellist ränka läbielamist täistuuridel elama hakata ning võtta igast hetkest maksimum, ei saa kedagi külmaks jätta. Ta unistas suurelt ja tegi tööd oma unistustuse täitumise nimel. Siin polnud enam hetkegi kahtlust, see oli meie tüdruk. Kirjutasime talle oma ideest ja sealt edasi läksid asjad kiirelt.

Ei juhtu just sageli, et äsja vähiga maadelnud inimesed leiavad endast jõudu hakata aktiivselt trennisaalis käima. Kadri-ly leidis raskel ajal lohutust aga just trennisaalist, kus hakkas vaikselt kasvama tema unistus jõuda välja bikiinifitnessi võistlustele. Kevadmessi temaatika alla kuuluvad kenasti ka tervisetooded, sportimisvõimalused, toidulisandid, siin jagavad nõu personaaltreenerid ja toitumisnõustajad. Kõik see oli messil koostööpartnerite näol olemas, mida Kadri-Ly oma unistuse täideviimiseks vajas. Juba üsna pea otsustas fitness.ee ja fitshop.ee esindaja Arnold Tokko, et on oma tiimiga Kadri-Lyle nõu ja jõuga abiks. Nüüdseks on fitness.ee tiim Kadri-Lyga koostööd teinud juba mitu kuud ja ülevaadet arengutest saab jälgida tema blogist: www.kadrily.ee

Kokkuvõtteks võib öelda, et me elame ajal kus vajame enda ümber postiivseid lugusid. Kiires elutempos ja infomüras võib jääda oluline tahaplaanile. Kuidas elada hetkes ja tunda rõõmu väikestest asjadest. Seekordne kaanemodelli lugu seda kindlasti ka õpetab. Tegu pole kurva looga, mistõttu ei tasu siit otsida süngust või haletsust. See on pigem õpetlik, inspireeriv ja elujaatav lugu.  Ära virise, võta kätte end ja hakka elama! Nagu Kadri-Ly esimesel kohtumisel ka elujaatavalt ütles, et vähk õpetas teda kvaliteetsemalt elama, avas ta silmad ja nüüd võtab ta iga päeva kui kingitust.

Kaanefoto idee ja teostus sündis andeka jumestuskunstniku Arlin Saani poolt, kes voltis Kadri-Lyle juustesse roosad unistustelaevad. Arlekiinilikud pisarad kujutamaks elu mängitud vingerpussi, mille noor naine seljatanud on.

Fotograaf Kirill Gvozdev tabas hästi kõrgustesse ja kagustesse vaatava pilgu ning naeratuse, mis sümboliseerib positiivsust ning optimismi, mida meie seekordne kaanemodell oma looga meilegi õpetab.