Meil on rõõm esitleda kevadise kaanefoto loovtiimi!

Mardo Männimägi (STUUDIO7) on tulihingeline fotograaf, kes viimased 12 aastat on teeninud leiba Eestis professionaalse moe-, äri- ja portreefotograafina. Mardo on fotostuudio STUUDIO7 looja ja tegevjuht ning igapäevaselt otsib uusi väljakutseid. Järjest enam teostab ta töid väljaspool Eestist ja hoiab oma oskusi pidevas õppimise- ja arenemisfaasis. Tema missiooniks on õppida iga päev midagi juurde ja jagada seda ka teistega.

Olaf Iowa (IOWASCENE) on Saksamaa professionaalne moe-, äri- ja portreefotograaf. Lisaks pildistamisele on ta rikastanud oma oskusi ja töövaldkonda ka liikuva pildiga, mis on omakorda avanud ja laiendanud tema loovust. Praegu elab Olaf Eestis, kus ta otsib uusi globaalseid projekte ja sarnase mõtteviisiga kuntsnike, kellega koos kasvada ja luua.

1STAGE on meie poolt loodud produktsioonifirma ja koolituskeskus. Meie ülessandeks on luua parimat visuaali ja lisaks kutsuda teid osalema arendavatesse loengutesse, mida viivad läbi oma ala parimad spetsialistid.

Miks me seda teeme?
Meile tundub, et meil kõigil on teineteisele nii palju anda ja tihti seisab meie areng puhtalt selle taga, et me hoiame kõike endale. Me oleme kõik loojad, tunnistame me seda endale või mitte ja selleks, et inimesed saaksid loovust endas arendada, lõime keskkonna 1STAGE. Unistused ei täitu, kui me ise neid täide ei vii. Astu välja oma mugavustsoonist ja kes teab, võibolla hakkab see teile isegi meeldima.

Kuidas see välja näeb?
Me toodame teie ettevõttele esindusklipi, loome visuaali ja jagame teile koolitustel motiveeritud ja loovaid ideid. Näiteks, intervjueerime me oma ala tippspetsialiste saamaks teada, mis paneb neid oma eesmärkide poole liikuma ja kuidas nad on oma saavutusteni jõudnud. Me toome kuulajateni erinevate spetsialistide suhtumise. Me loome kommuuni, kus omavaheline teadmiste jagamine
on igapäevane, mitte haruldane nähtus.

Ilusõnum
Ilusõnumil oleme väljas oma stuudioga, kus toimuvad erinevad workshopid, intervjuud, filmimised ja pildistamised. Plaanis on rääkida toitumisest, liikumisest ja kunstist. Iga päev toimuvad pildistamised ja intervjuud huvitavate persoonidega. Täpne ajagraafik selgub üsna pea.

Teenused Ilusõnumil
Workshopide vahel pakume võimalust 20-minutistele sessioonidele, mille käigus kõik soovijad saavad lasta paari huvitava valgusskeemiga ennast portreteerida.
Hind: 20€
Hind sisaldab pildistamist ja kahte põhjalikut töödeldud pildifaili (potreede failid saab kätte kahe tunniga)

1STAGE
Mardo Männimägi
Olaf Iowa

.

.