Sel korral ei räägi me välisest ilust. Mis see ilu tegelikult kellegi jaoks tähendab, on igaühe enda maailmavaate küsimus. Meie räägime sel korral heaolust, rahulolust, värskusest ja värvist, mida kevad endaga kaasa toob.

Mõnda aega on maailmas möllanud roheline mõtteviis, mis on nüüd mitte niivõrd piiratud huvigrupi eelistus kui paljude inimeste põhimõtteline valik ning elustiil. Tervisekesksus, hoolimine endast ja soov luua paremat elukeskkonda meie ümber, on jõudnud nüüd ka messihallidesse. Eriti tugevalt joonistub see suund välja kevadmessil, kus toome külastajate ette mitmeid kohalikke kosmeetikabrände, tutvustame uut sertifitseeritud looduskosmeetikat ning tervistooteid.

Kevadmess tüürib üha enam tervisetemaatika suunas, pakkudes hooajalisi tooteid ja teenuseid, laiendades külastaja silmaringi, propageerides terviseteadlikke valikuid, õpetades ise tegema igapäevaseid iluhoolitsusi võimalikult nahasõbralike hooldustoodetega. Selleks,et külastajal lihtsam orienteeruda oleks, oleme saalis rohelise südamega tähistanud kõik julmusevabad kosmeetikatooted ning rohelise täpiga serfitseeritud ilutoodete pakkujad.

Kevadmess toob värvid ja värskuse! Just nii kõlab kevadmessi seekordne hüüdlause. Välise ilu ja igavese nooruse poole püüdlemise asemel oleme sihiks seadnud värske ja isikupärase väljanägemise, tugevama tervise, parema füüsilise vormi, sisemise rahulolu ja hea enesetunde.

Hea enesetunne ja rõõm on parimad ilunipid igapäevase tervisliku toidulaua, füüsilise aktiivsuse ja hea une kõrval. Neist viiest teemast räägime sel aastal eriti palju.

Kuna usaldus uue vastu ei teki üle öö ja harjumine muutustega turul võtab aega, siis tasub messile kasvõi uudistamise eesmärgil tulla. Kui see teie vaateid ja eelistusi ei muuda, saate ometigi juurde palju põnevat informatsiooni, kuhu ilumaailm tervikuna liikumas on.

Kuid ometi ei saa öelda, et ainus värv ilumaailmas olekski nüüd roheline. Mõtteviis on seda küll, kuid kevadine värviplaett toob teieni hoopis kirevama valiku. Oma kevadsuviseid meigi- , juuksevärvi- ja küünelaki kollektsioone tutvustavad seel korral rekordarv firmasid nii Eestist kui välisriikidest. Kuid kindlasti pole Kevadmess vaid koht, kus poole aasta ilutoodete varud  ja hooajavärvid koju tuua, see on eelkõige aktiivne suhtluskeskkond, kus saada uut infot ja õpetussõnu.

Kosmeetikasaaliga aga mess ei piirdu. Taaskord on messil esindatud ka lai valik kohalike moedisainerite loomingut, kus meelepäraseid rõivaid leiab nii igapäevaseks kandmiseks kui suviste suursündmuste jaoks. Samuti leiab Moesaalist uhke valiku aksessuaare ning ehteid. Ideaalseks kingituseks endale,et oled olnud igati tubli või kingituseks kallile emale.

Emadepäeva puhul on messistendides kõik eripakkumised emadele tähistatud kollase täpiga. Miks mitte tullagi messile koos oma ema või tütrega, kes on alati sinu kõrval su parimaks nõuandjaks. Emadepäeval on kõigile emadele ka tasuta sissepääs, kui tullakse messile koos oma lapsega.

Kui messihallides kõike põnevat liigagi palju tundub olevat, ärge heitke meelt! Teil aitavad orienteeruda meie säravad päevajuhid Brigitte Susanne Hunt, Martin Haljaste ja Laura Prits. Neist igaühel oma arusaam ilumaailmast ja omad lemmikud.

Viiendat aastat toimuv kevadine ilumess toob sel korral kokku 202 firmat nii Eestist kui välisriikidest, kohapeal on esindatud ligi 700 kaubamärki.

.

Mess on avatud:

Reedel, 10.mail            kell 12.00-19.00
Laupäeval, 11. mail    kell 10.00-18.00
Pühapäeval, 12.mail   kell 10.00-15.00

Rõõmsate kohtumisteni!

.

.