5 meigialast soovitust kevadsuviseks hooajaks aastal 2018

Varu kevadsuviseks hooajaks omale kuma ja sära andvaid tooteid, sest selle aasta meigitrend on vägagi särav ja kumav ning seda igas mõttes kus küll teatud asjadega on tagasihoidlikumat joont hoitud. Moes on tooted, mis lisavad kuma, sära ja sädelust!

  • Nr 1 meigi puhul on nahahooldus – koori nahka, et lahti saada surnud naharakkudest, niisuta seda sobivate maskide ja kreemidega ning joo palju vett
  • Kuldsed highlighterid ja ekstrakumav nahk – kindel “must”! Jumestuskreemi sisse tilguta 1-2 säratilgakest ja mujal kasuta kuldseid highlightereid. Ja põhiline on see, et highlightereid võid kasutada igalpool näos ja ka kehal – põsesarnadel, laugudel, kulmukaare all, Amori kaarel, silma sisenurkades, lõual, õlanukkidel, rangluul … igalpool – More Glowy the Better!
  • Kanna huuleläiget – glossy lips is IT! Pärlmutter, sädelev ja läikiv – kõik on moes sellel kevadsuvisel hooajal
  • Silmalaud sädelema või “glossy”iks või üldse swarovski kristallikesi silma sisenurka v välisnurka liimida. Paljudel meigibrändidel on väga lahedaid tooteid selle jaoks müügis.
  • Kui Sul veel ei ole siis aeg on soetada omale silmalainer ja selle joonistamine ära õppida, sest seda läheb sel aastal kindlasti vaja. Youtubeist leiab kindlasti väga õpetlikke videoid selle jaoks, et see Sul kenasti välja tuleks
  • Ripsme ja kulmukaar võib pigem välja näha lohakam ja loomulikum! Kulmud ja ripsmed võiks pigem olla mitte nii perfektselt modelleeritud ja kaarjas vaid pigem whispyd ja õhulised. Kunstripsmete puhul kõik ripsmekarvad võiks olla hõredamalt ja ebaühtlasema pikkusega, et tagada loomulikum “look”

Mõnusat katsetamist!

.

.