Kulmud on naise näo kõige tähtsam ja raamivam osa ja seepärast peaks kindlasti jälgima,et kulmud ei oleks näos kui võõrkeha. Siin minult mõned soovitused kulmude modelleerimiseks:

  • VALI ÕIGE TOON/VÄRV!

Paljud teevad vea värvi valikul, on olemas selline nö kirjutamata seadus, milleni olen aastatega jõudnud, blondidele valida kaks tooni tumedam värv ja brünettidele kaks tooni heledam, siis jääb tulemus ilus, loomulik ja PEHME, mis just parasjagu moes ongi.

  • RÕHUTA ÕIGEID KOHTI!

Tugevalt ja kandiliselt väljajoonistatud kulmualgused on minevik ja moes on pehme üleminekuga ombre kulmud. Ombre tähendab värvide sujuvat üleminekut heledast tumedasse või vastupidi. Kulmude puhul on ilus, kui kulmusabad ja tõusukoht on tumedam ja algus pehmem ja heledam.

  • TEE ÕIGE KUJU!

Kulmude joonistamise/modelleerimise puhul on hea ja lihtne teha nii, kui jagad kulmu mõttes nö kaheks osaks: kulmu saba ja kulmu keha/algus , kulmusaba pikkus on tavaliselt 1/3 kogu kulmu pikkusest ja kulmukeha 2/3 ehk siis kulmude eesots peaks olema kindlasti pikem kui kulmulõpp, et ei tekiks silmakohale nö katuseefekt.

  • KULMUDE LAIUS:

Jah, praegu on moes laiad kulmud, aga sellega tuleb ka osata piire pidada, kui oma kulm ei ole väga lai,siis ei soovita joonistada kulmu väga palju laiemaks (normaalne on 2-3 mm laiust lisada). Meile on loodusepoolt antud see, mis meile sobib ja peaks proovima rõhutada oma loomuliku kulmu, joonistades võibolla natuke tõusukohta juurde, tekitada väike nurk vms, mitte kardinaalselt muuta kulmukuju. Sama teen ja jälgin alati ka, kui klientidele püsimeiki teen, proovin võimalikult palju jääda kliendi kulmude loomuliku joone sisse.

Kui siiski arvad, et ise kulmude joonistamise/modelleerimisega hakkama ei saa, siis otsi endale sobiv tehnik kes Sulle abiks oleks, kasvõi alguses mõned korrad. Loomulikult saab ka lasta teha püsimeiki(tänapäeval ei tasu seda protseduuri karta, tuleb valida lihtsalt kogenud ja ennast pidevalt täiendav tehnik) Alati tasub uurida pilte tehtud töödest ja mis kõige tähtsam, et oleks pilte ka PARANENUD töödest, värskena on nad kõik ilusad, aga kas ka paranevad ilusaks 🙂 Tagasihoidlikuma tulemuse saavutamiseks saab lasta teha õrna karvtehnikat, kulmu rõhutamiseks valiksin pigem Ombre ehk siis hajutustehnika, ka saab neid tehnikaid omavahel sobitada.

Ilusaid kulme soovides,

Julia Saar
Permanent Beauty OÜ
+372 56993986

.

.