ILU-, TERVISE- JA ELUSTIILIMESS 2022 registreerimisvorm

 

FIRMA ANDMED:

KONTAKTISIKU ANDMED:

KAASEKSPONENT (valikuline):

Kõigile hindadele lisandub käibemaks 20%!

OSAVÕTUMAKS:
Messi tagastamatu osavõtumaks sisaldab messi ettevalmistamise, korraldamise ja läbiviimise kulusid, osavõtjakaarte ja käepaelu, 2 parkimiskaarti ning messi reklaamkulusid. Osavõtumaksu on kohustatud tasuma kõik firmad, kes osalevad messil kas iseseisvalt või mõne koostööpartneri stendis.

Osavõtumaks 250€

Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€

MESSIPIND:

Soovin rentida messipinda *

STANDARDSTEND:
Standartstend sisaldab seinaelementide, otsalaua, vaipkatte (6 standardset värvitooni), kohtvalgustite (1tk/3m²) ja pistikupesa (1kW) üüri, kleebistähtedega stendi tähistamist kuni 16 tähemärgi ulatuses ning stendiehitustööde maksumust.
Soovime tellida standardstendiehituse (lisandub messipinna rendile)

ERIKUJUNDUSEGA STEND:
Erikujundusega stende on eksponendil võimalik tellida Eesti Näituste AS-lt, www.fair.ee, ja tema volitatud stendiehitusfirmalt Expodisaini AS-lt, www.expodesign.ee.
Soovime lisainfot erikujundusega stendide kohta

EHITAME ISE:
Eksponent ehitab ise või kasutab alltöövõtjat

FIRMA PÕHITEGEVUSALA (kuni 400 tähemärki) *:

UUS JA HUVITAV; ESMAKORDSELT EESTIS (kuni 400 tähemärki):

MÄRGI MESSIL PAKUTAVATE TOODETE/TEENUSTE VALDKONNAD:
Juuksehooldus ja juuksuritootedProfessionaalne kosmeetikaRipsmepikendused ja ripsmetootedJumestustooted ja meigivahendidKüünetooted ja kaunistusedTervistooted ja apteegiksomeetikaIluravi ja ilukliinikudLaiatarbekosmeetikaKäsitöö- ja looduskosmeetikaParfümeeriaKehahooldused, toidulisandid ja fitnessHambaravi ja hügieenitootedPüsimeik, tätoveerimine ja augustamineSalongisisustus ja töörõivadErialane väljaõpe ja koolitusedIlusalongid ja spadMeediaKosmeetika tootmine, tooraine ja pakendidEhted, kellad, optikaRõivad, moedisainerite loomingAksessuaaridSukad, sokid, pesuKäe- ja rahakotid, vöödKarusnahatooted ja nahkgalanteriiKudumid ja käsitööTooted ja teenused lastele