Ilu sõnum 2021 SÜGIS registreerimisvorm

Aitäh, et olete täitnud sooviavalduse. Projektijuht on saatnud Teile pakkumise. Palun pakkumine kinnitata antud registreerimisvormiga.

FIRMA ANDMED

Maksja andmed erinevad registreerimislehe täitnud firma andmetest

KONTAKTISIKU ANDMED:

KAASEKSPONENT (valikuline):

Kõigile hindadele lisandub käibemaks 20%!

OSAVÕTUMAKS:
Messi tagastamatu osavõtumaks sisaldab messi ettevalmistamise, korraldamise ja läbiviimise kulusid, osavõtjakaarte ja käepaelu, 2 parkimiskaarti ning messi reklaamkulusid. Osavõtumaksu on kohustatud tasuma kõik firmad, kes osalevad messil kas iseseisvalt või mõne koostööpartneri stendis.

Osavõtumaks 250€

Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
Kaaseksponent 250€
ERISOODUSTUS: Olen Eesti moe- ja ehtedisainer. Firma toodang valmib ideest teostuseni Eestis. Rõivadisainerite puhul eeldame ka hooajaliste kollektsioonide olemasolu ning moelava kogemust.

MESSIPIND:
Eksponendile renditav minimaalne messipind on 8m².

Soovin rentida messipinda *

STANDARDSTEND:
Standartstend sisaldab seinaelementide, otsalaua, vaipkatte (6 standardset värvitooni), kohtvalgustite (1tk/3m²) ja pistikupesa (1kW) üüri, kleebistähtedega stendi tähistamist kuni 16 tähemärgi ulatuses ning stendiehitustööde maksumust.

Soovime tellida standardstendiehituse (lisandub messipinna rendile)

ERIKUJUNDUSEGA STEND:
Erikujundusega stende on eksponendil võimalik tellida Eesti Näituste AS-lt, www.fair.ee, ja tema volitatud stendiehitusfirmalt Expodisaini AS-lt, www.expodesign.ee.
Soovime lisainfot erikujundusega stendide kohta

FIRMA PÕHITEGEVUSALA (kuni 400 tähemärki) *:

UUS JA HUVITAV; ESMAKORDSELT EESTIS (kuni 400 tähemärki):

MÄRGI MESSIL ILU SÕNUM PAKUTAVATE TOODETE/TEENUSTE VALDKONNAD:
Juuksehooldus ja juuksuritootedProfessionaalne kosmeetikaRipsmepikendused ja ripsmetootedJumestustooted ja meigivahendidKüünetooted ja kaunistusedTervistooted ja apteegiksomeetikaIluravi ja ilukliinikudLaiatarbekosmeetikaKäsitöö- ja looduskosmeetikaParfümeeriaKehahooldused, toidulisandid ja fitnessHambaravi ja hügieenitootedPüsimeik, tätoveerimine ja augustamineSalongisisustus ja töörõivadErialane väljaõpe ja koolitusedIlusalongid ja spadMeediaKosmeetika tootmine, tooraine ja pakendidEhted, kellad, optikaRõivad, moedisainerite loomingAksessuaaridSukad, sokid, pesuKäe- ja rahakotid, vöödKarusnahatooted ja nahkgalanteriiKudumid ja käsitööTooted ja teenused lastele

OSALEMISTINGIMUSED*:
Tutvu messi "Ilu Sõnum 2021 KEVAD" osalemistingimustega ja Eesti Näituste AS-i üldtingimustega!
Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun ülalnimetatud tingimustega ning kohustun neid täitma.

TELLIMUSE KINNITAMINE*:
Käesolevaga kinnitan, et olen nõus Korraldaja saadetud pakkumisega.