Suurejooneline ilusündmus ja kauaoodatud taaskohtumine Ilu sõnum SÜGIS 2022 – 16.-18. september Eesti Näituste messikeskuses! Mess toob kokku oma valdkonna tipptegijaid, asjaarmastajad ning eriala õpilased. Teid ootavad uued põnevad ilutooted, uudsed tehnikad ja komplekslahendused, sügiskollektsioonid, eripakkumised, lavaesitlused ning kutsevõistlused.

Milline on ilu sõnum aastal 2022… Messil on esindatud Eesti, Soome, Läti ja Leedu firmad ja brändid. Messilt ei ole puudu küastajate lemmikud Beauty Pro, myMagic Trendnails ega Bellapierre Cosmetics. Oma toodetega on väljas ka tuntud brändid L’Alga & Biacre, Eucerin ning Freihaut. Tarbijad on aina teadlikumad ja soovivad puhast ning looduslikku toodet. Messilt leiab näiteks Weleda looduslikke ilutooteid, Šveitsi looduslikud tervisetooted Swiss Nahrinilt ning naturaalne kosmeetika brändidelt Uriage & Apivita. Kuigi enamus brände ja tooteid on suunatud lõpptarbjale laiab ka Proff messilt uusi ja huvitavaid teenuseid. Timma Pro on täielik salongi juhtimise broneerimissüsteem, mis on mõeldud kõigile juustele, ilu- ja wellness professionaalidele, Morritz Fashion põhitegevuseks on meditsiinitöötajate, kosmeetikute, spaateenindajate töörõivaste valmistamine ning Vario Health Equipment on LPG massaažiseadmete edasimüüja Eestis.

Täienda varusid… Kõle sügis ja pime talv on tulekul, mistõttu peame hoolt kandma ka oma tervise eest. Messilt leiab palju erineviad tervisetooted ja toidulisandeid. Kindlasti on paljudel välja kujunenud oma lemmikud, kuid messilt võib leida ka uusi ja huvitavaid tooteid näiteks brändidelt Ultimate Beauty, Lamberts Eesti ja Dr. OHHIRA. Esmakordselt on messil firmad Dr Simeonsi dieet, kes tutvustab, kuidas tervislikult toituda ja ohutult kaalu langetada.

Kanna sel sügisel… Päevitusriided ja plätud tuleb vahetada mantlite ja saabaste vastu. Eesti moeloojate sügiskollektsioonid leiad messihallist B. Messil on esindatud näiteks Kirill SafonovMammu Couture ja Siret Design. Kaugel ei ole ka jõulupeod. Ehk leiad kleidi just messilt. Samast hallist leiab riietuse juurde ka aksessuaarid brändidelt SophygemsNew Venus, Wintergold jt.

Tule vaata, kuidas tegutsevad Eesti parimad… Reedel ja laupäeval toimuvad juba 13. korda küünetehnikute meistrivõistlused “Estonian Global Nail Cup 2022”, kus selgitatakse välja parimad debütantidest professionaalideni. Laupäeval, 17. septembril toimub Eesti lahtised meistrivõistlused jumestamises juunioritele, mida korraldab Eesti Meigikunstnike Ühendus juba 2012 aastast alates. Võistluse teema on pidulik õhtumeik. 

Messihallis tegevust kõigile… Ilumessi laval “ILU täna ja homme” toimub kolme päeva jooksul seitse vestlusringi. Mõned teemad, millest räägitakse on näiteks mis tähendab ilu aastal 2022, kuidas elada üle eesti talv ja miks kanda eesti disainerite toodangut. Messihallis leiab hubase lounge “Mull ja kook”, kus võimalik vahepeal sõbrannaga maha istuda ja nautida päeva. Esmakordselt on messil XS Mänguasjade kaupluse lasteala, kus saab katsetada Make It Real; Cool sortimendis olevaid juuste, küünte ning keha kaunistamise vahendeid.

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
https://www.facebook.com/messilusonum
https://www.instagram.com/ilumess

Ilu sõnum 2022 projektijuht,