Suurejooneline ilusündmus ja kauaoodatud taaskohtumine Ilu sõnum SÜGIS 2022 – 16-18. september Eesti Näituste messikeskuses! Mess toob kokku oma valdkonna tipptegijaid, asjaarmastajad ning eriala õpilased. Teid ootavad uued põnevad ilutooted, uudsed tehnikad ja komplekslahendused, sügiskollektsioonid, eripakkumised, lavaesitlused ning kutsevõistlused.

Sügisene ilumess on kolinud uute toimumisaega. Tuulisest oktoobrikuust on mess liikunud kuldsesse septembrikuusse. See ei ole muutnud messi temaatikat. Messil osalema on oodatud on kõik ilu-, tervise- ja heaolu ettevõtted ja sellest osa saama kõiki huvilisi. Kui ilm lubab, on võimalik messikeskuse ees nautida tervisliku ja rohelise toiduala parimaid hõrgutisi.

Ilu-, tervise- ning moeettevõtted tutvustavad oma tooteid kahes messihallis. Kolme päeva jooksul on valdkonna spetsialistidel ja huvilistel võimalik tutvuda viimaste trendide ja uudistoodetega ning saada osa eripakkumistest. Temaatikas suuri muutusi ei ole olnud. Peahallis on esindatud salongid, kliinikud, profisarjad. Lisaks leiab uuemaid tooteid ja teenuseid juuste-, küünte- ning nahahoolduseks. Viimastel aastatel on suurenenud huvi tervisetoodete, looduskosmeetika ja toidulisandite vastu. Seetõttu on sellel aastal antud ala suurem kui varem. Moe- ning ehteala on kolinud halli B. Messilt leiab sügisesed moekollektsioonid ning imelised aksessuaarid. Messile on oodata umbes 175 ettevõtet Eestist ja lähiriikidest.

Lavaprogramm on uuenenud. Uuenenud on nii lava asukoht, kui ülesehitus. Terve messiperioodi toimub lavalt live-ülekanne ilumessi kodulehel ja Facebookis. Laval toimuvad nii esitlused, töötoad kui seminarid. Programmist on osa võtma oodatud kõik nii messil osalevad ettevõtted kui teised valdkonna entusiastid. Lisaks toimuvad messi raames rahvusvaheline võistlus „Estonian Global Nail Cup“.

Registreerimine messile Ilu sõnum SÜGIS on avatud. Tutvusta olemasolevate klientidele oma viimaseid tooteid ja teenuseid – osale messil! Märkimisväärne hulk potentsiaalseid kliente, mitmeid koostöö võimalusi. Ära jäta seda suurepärast võimalust kasutamata. Messile on oodatud kõik ilu-, tervise- ja heaoluga temaatikaga tegelevad ettevõtted. Võtke ühendust projektijuhiga (ilumess@fair.ee).

Messitoetus Tallinna väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele ning FIEdele. Toetuse määr on 1000 eurot ühe taotleja kohta kalendriaastas. Toetuse maksimaalne määr on 50% tegelikult tehtud abikõlblikest kuludest. Taotlus tuleb esitada ettevõtlusametile vähemalt 21 kalendripäeva enne messi algust. Hiljem esitatud taotlused jäetakse läbi vaatamata. Täpsem info www.tallinn.ee/Teenus-Messitoetus

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
https://www.facebook.com/messilusonum
https://www.instagram.com/ilumess

Ilu sõnum 2022 projektijuht,