Kes sa oled ja kust sa tuled? – Enda meelest olen üsna tavaline neiu, Annika, kelle juured pärinevad Hiiumaalt.

Millised on sinu unistused ja eesmärgid? – Nii nagu kõigil, on ka minul üks helesinine unistus ja minu suurimaks eesmärgiks on täita seesamune unistus.

Mis tähendab sinu jaoks „ilu“? – Minu jaoks on ilu harmoonia. See on kooskõla välimuse ja sisemuse vahel. Nii nagu öeldakse on tihti peale ilu vaataja silmades ja subjektiivne.

Miks just ilumess? – Minu kireks on ürituste korraldamine. Saatuse tahtel olen sattunud sellisesse ettevõttesse nagu Eesti Näituste AS, mis tegeleb messide ja ürituste korraldamisega. Olles siin tööl pakuti mulle võimalust hakata korraldama ilumessi. Pikemalt mõtlemata haarasingi taolisest võimalusest kinni.

Mida plaanid ilumessi puhul teisiti teha? – Iga mess on oma projektijuhi nägu ja mul on õnn olnud näha, kuidas iga projektijuht kujundab ja “maalib” messi oma käe järgi. Minu jaoks on need kunstiteosed, eesotsas ilumess. Minu eesmärk on neid teosed hoida ning leida võimalusi, kuidas panna neid veel rohkem särama, tõstes seeläbi messi väärtust veelgi enam klientide kui ka külastajate silmis.

Millisena näed messi 5 aasta pärast? – Näen, et viie aasta pärast on kevadine ilumess saanud tugevalt jalad alla ja on selgelt eristatav sügisesest ilumessist. Selget vahet mõistavad nii kliendid kui ka külastajad. Ilumessid on aasta suursündmused, kus ettevõtted (sh alustavad ettevõtted) loovad sidemeid ja koostöövõrgustikku. Külastajad leiavad uusi lemmikuid ja avastavad ilumaailma lõpmatust.

Millised trendid domineerivad aastal 2017 ilumaailmas? – Tean, et hetkel veel ei suuda meie ilumess päris rinda pista maailma suurimate ilumessidega (olgugi, et on Baltimaade suurim ilumess!), kuid sellegi poolest: “et teada saada, mis trendid 2017/2018 aasta ilumaailmas on, tulge osa saama kevadisest ja sügisesest ilumessist!”

Millised on sinu lemmikilurituaalid? – Kui nüüd aus olla, siis jumaldan ennast kohvipuru ja oliiviõliga kokku määrida. Seda eriti aga saunas käigu ajal, mil nahk on mõnusalt soe.

Mis on need ilutooted, mida iga noor naine võiks igaks juhuks kodus omada? – Leian, et nii nagu igal naisel peaks kapis olema mõni sümpaatne must kleit, peaks igaks juhuks ilutoodete reas leiduma ka must lainer ja punane huulepulk.

Milline on sinu suhtumine rohelisse mõtteviisi ja tervisetoodetesse ning ökokosmeetikasse? – Toetan igati looduse- ja tervise säästlikkust, kuid leian et päris äärmustesse ka ei tasuks laskuda.

Mida arvad ilukirurgiast? – Minu meelest on ilukirurgia iseenesest väga positiivne ja paljudele inimestele olnud suureks abimeheks, et taastada (nt. peale õnnetust) oma välimus või korrigeerida mõnda väljapaistvat/häirivat loomulikku „viga“. Kuid see oleks ka kõik. Ütleksin selle peale, et taolist ettevaatusabinõu tuleks üksnes hädaolukorras kasutada, kui tegu on tõesti elu segava/häiriva faktoriga.

Lõpetuseks palun too välja need arengusuunad, mida ise huviga ilumaailmas jälgid? – Kuna ma ei ole otseselt millegi jälgija ega ka kummardaja, siis olen avatud avastama kõiki uusi asju. Samas on mind pikalt lummanud küünetehnika maailm ja sealsete teoste loomine, läbi erinevate (uudsete) tehnikate.

.

.