Menüü
 
Teavitused
Stend : C-39

OÜ Spraytec tegevuseks on ehitusviimistlusseadmete, pahtlipritside ja krohvipritside valmistamine, müük ning rent.

Koostöös kauaaegse Rootsi partneriga Hemo Spray & Pump AB oleme välja töötanud ainulaadse kõrgsurve pahtlipritsi Hemo 10. Lisaks kõrgsurvepritsidele valmistame erineva jõudlusega kruvipumpasid pahtli ja krohvisegu pumpamiseks ning krohvimiksreid krohvi segamiseks. Toodame on ka lisaseadmeid erinevatele pahtli- ja krohvipritsidele ning alternatiivi tavapärastele maalritarvetele.

Valdava osa toodangust müüme Eestis, Rootsis, Soomes ja teistes Euroopa Liidu maades, samuti Norras, Šveitsis ning Islandil.

Eesti turul pakume  oma seadmete renti, teostame erinevate pahtlipritside, krohvipritside ja värvipritside hooldust ja remonti.

Suurema osa masinadetailidest toodame Eestis kohapeal, mis võimaldab koostada seadmeid vastavalt kliendi vajadustele ning tagab kiire ja paindliku tagavaraosadega varustamise. Lisaks standardtoodetele projekteerime ja valmistame seadmeid ka kliendi erisoovide järgi.

Tegeleme pidevalt tootearendusega. Uute seadmete väljatöötamisel teeme koostööd materjalitootjatega, nagu ICP-Alltek ja Vivacolor. Püüame oma tootearenduses käia kaasas ehitusturul olevate tehnoloogiate uute trendidega.

Külastusi
3 986

 

Tehnika 10,Tartu linn, Tartu linn, 50104

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

 

Tehnika 10,Tartu linn, Tartu linn, 50104

SOOVITAME SOOVITAME