Меню
 
Уведомления
Стенд : C-64

Katus on maja kõige tähtsam osa ning seda ei peaks vahetama rohkem kui kord elu jooksul. Meie anname garantii, et vana katuse eemaldamine ning uue katuse paigaldamine võtab võimalikult vähe energiat ning aega. Aitame valida just Teile sobiva materjali, mõõta katuse ning loome terviklahenduse uuest katusest.

Sindelkatuse OÜ alustas tegevust 2001 aastal bituumensindel katusekatte paigaldajana. Omades kogemusi alates aastast 1999 julgeme väita, et oleme oma ala eksperdid ning garanteerime enda töö kvaliteedi. Alates 2012.a. on Sindelkatuse OÜ Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu liige.

Aastal 2006 alustasime USA bituumensindel Owens Corning materjali ja lisatarvikute maaletoomisega, mis tõi Eesti turule uue toote. Kuna meie ettevõtte jaoks on alati olnud esimesel kohal kvaliteet siis vastavad Owens Corning tooted just sellele kriteeriumile, pakkudes materjalile kuni limiteeritud eluaegset garantiid. Täpsemalt Owens Corning sindlitest saab lugeda siit. Owens Corning ametlikule kodulehele saab siit.

Aastal 2019 mai kuus koolitasime Tallinna Ehituskoolis Kaldkatusehitaja 3. taseme kutseõppe raames bituumensindel katusekattematerjali teoreetilist ning praktilist osa.

Просмотров
2 848

Viirpuu 2, Räni küla, Ülenurme, Eesti

 

Отправить запрос

 

Контакты

Viirpuu 2, Räni küla, Ülenurme, Eesti

Pекомендуем Pекомендуем