Menüü
 
Teavitused
Stend : C-81

Kvaliteetne ja hubane kodu

Oma maja ehitavale perele on kõige tähtsam saada kvaliteetne ja toimiv kodu, mis teenib pere igakülgseid vajadusi. Lähtudes sellest, on Kastelli arhitektid loonud majad, millest koduehitajad on lugu pidanud.

Me usume, et nii eramusse kui ka suvilasse suunatud suurte investeeringute väärtus peab olema jääv. Aastakümnete kogemus on näidanud, et ka vanemad Kastelli majad on heaks müügiartikliks. Energiasäästlikud ja turvalised ehituskonstruktsioonid ning madalad küttekulud on Kastelli majadel ikka esmaseks prioriteediks.

Vaata lähemalt

Külastusi
31 811

Kuidas me töötame

Kastelli maja ehitamise süsteem on rajatud lõpptulemusele.

Niiskuskindlad kohapeal ehitatud konstruktsioonid on tehniliselt kontrollitud, soojapidavad, turvalised ja säilitavad oma väärtuse aastakümneteks. Majaehitajad on aastaid pidanud Kastellit tervikkvaliteedi poolest Soome parimaks majatootjaks. Kastelli on olnud Soome ostetuim kaubamärk juba aastast 1994. Kastelli laiast majade ja suvilate valikust leiab enda vajadustele vastava maja iga pere.

Tutvu meie toodetega

Meist

Lai mudelite valik

Kõik maja- ja suvilamudelid on disainitud Sind ja SInu pere heaolu silmas pidades. Hästi projekteeritud maja on harmooniline, sobib keskkonda ja on ajatu. Ruumilahenduste kujundamisel lähtutakse perekonna suurusest, soovidest ja hobidest.

Tutvu meie toodetega

Kasutatavad materjalid

Puit on looduslikult soe, olles 12 korda väiksema soojusjuhtivusega kui betoon ning 1500 korda halvem soojusjuht kui alumiinium. Seetõttu on puit kasutatav näiteks teraskonstruktsioonide kaitsmiseks kuumuse eest tulekahju korral. Tuuletõkkega kaetud välisseinte kahesuunalise soojustamisega on hoone kaitstud sisemise niiskuse eest, säilitades kogu hoone konstruktsiooni tervena aastakümneteks.

Tutvu meie toodetega 

Energiasäästlik ja turvaline

Energiasäästmine elamus algab hoone põhikonstruktsioonidest ja külmasildade välistamisest vundamendi ja aluspõranda tasandil. Kastelli teostab iga konstruktsioonilise lahenduse kohta enne selle tootmisse suunamist põhjaliku tehnilise uuringu. Kastelli on Sinu kindel partner alates projekteerimisest kuni "võtmed kätte" lõpplahenduseni.

Tutvu meie toodetega

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Kastelli majade hinnatase paigutatud kesktasemel, kuid kvaliteeditaseme järgi on Kastelli jällegi tipus. Kastelli edu põhineb tõhusal projekteerimisel, masstootmisel, suurostudel ja professionaalsel ehitusel. Eelarves püsida aitab seegi, et Kastelli annab konkreetsele paketile alati kindla hinna.

Tutvu meie toodetega

 

Küsi rohkem

 
SOOVITAME SOOVITAME