Menüü
 
Teavitused
Stend : C-74

MobiLED Estonia OÜ on 2015 aastal loodud kodumaine ettevõte. Meie eesmärgiks on tutvustada Eesti turule moodsaid kaasaskantavaid LED valgusteid ja turustada kvaliteetseid tooteid selles valdkonnas. Laialdasse tootevalikusse kuuluvad: pealambid, taskulambid, töövalgustid, prožektorid, valgusmastid ja erivalgustid professionaalidele (politsei- ja päästeteenistus, kaitsevägi, jne). Maaletoojana varustame nii jaekliente kui ka edasimüüjaid, samuti tegeleme projektimüügiga.

2017 aasta alguses avasime e-poe, et meie tooted jõuaksid lihtsalt, kiirelt ja soodsalt suurema tarbijaskonnani.  
2020 aastal laienesime ka Läti turule ning seoses kasvava nõudlusega lisandusid tootevalikusse kaasaskantavad UV-C LED desinfitseerijad.
2021 aasta alguses avasime eraldi e-poe unilite.ee Unilite Estonia kaubamärgi all.
2021 aasta märtsist esindame EcoFlow kaubamärki Eestis.
 
Teretulnud on kõik päringud ja usume siiralt, et leiate meie mitmekesisest tootevalikust endale sobivad valgustid, mis tagavad kerge vaevaga piisava valgustuse mistahes ajahetkel ja olukorras ning aitavad produktiivselt läbida pimedad perioodid. Garanteerime, et meie toodete kasutamisega tõstate oma töö efektiivsust ning saavutate uue mugavusastme.

Esindame Eestis rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärke üle kogu maailma: EcoFlow, FoxFury, Jackery, Montek, Parat, Ritelite, Unilite.

Külastusi
3 030

Järvevana tee 9f, Tallinn, Eesti

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Järvevana tee 9f, Tallinn, Eesti

SOOVITAME SOOVITAME