Menüü
 
Teavitused
Stend : C-68

Meie tulevik on puidus juba aastatuhandeid — see on meie kirg, hing ja DNA.
Ka modernse höövlitööstusena ja eduka ettevõtete grupina oleme me eelkõige iidne ja nutikas metsarahva hõim, kes lihtsalt toimetab tipptehnoloogiat kasutades kahekümne esimeses sajandis, puidule pühendunud inimesed, kes töötavad juhituna avatud koosmeelest ja teotahtest.

Meie töö jõuab okaspuidust viimistlus- ja konstruktsioonimaterjalina meistriteni, kes väärtustavad puitu jätkusuutliku ehitusmaterjalina. Hoiakud ja vaated, mida ühiselt õigeks peame, ühendavad meid.

Lisaks Eestile jõuab meie loodu veel ligi 40 riiki Euroopas, Aasias, Ameerikas, Austraalias ning Aafrikas.

Meil on rõõm töötada mõttekaaslastest partnerite ja klientidega, kes hindavad meie pakutavaid võimalusi, kvaliteeti ja täpsust, nagu ka usaldusväärsust, proaktiivset suhtumist ning pikaajalisi kogemusi.

Meie klientide sekka kuuluvad nii elukutselised kui ka asjaarmastajatest ehitajad, majatehased, puittooteid valmistavad tööstused ja neid varustavad edasimüüjad.

Valmistame materjale, millest saab rajada hoonete konstruktsioone ning erinevaid pindu nagu põrandad, laed, siseseinad ning fassaadid, terrassid, iluaiad ja piirded.  Puit oma unikaalsuses ühendatuna mitmekesiste viimistlusvõimalustega pakub lõputuid võimalusi erineva stiili erineva stiili ja atmosfääriga elukeskkonna loomiseks.

Me teame, et õige lahenduse võti on hea koostöö ning selles sündiv õige materjali tunnetus. Õige nii esteetika vaates, kui ka keskkonna jätkusuutlikuse mõttes. Isikliku lähenemise ning vahetu suhtlusega jõuame koos klientide ja partneritega alati sisulise mõistmiseni.

Puit on ehe, looduslik ja tervislik ning ainuke taastuv ehitusmaterjal tema suhe inimesega on kestnud läbi aegade. Tänane inseneri- ja materjaliteadus on avardanud puidu kasutusvõimalusi keskkonnasäästlikul ehitamisel.

-Puit on parim tuleviku ehitusmaterjal!

Külastusi
3 455

Unipiha tee 20 Reola, 61707 Tartumaa

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

Unipiha tee 20 Reola, 61707 Tartumaa

SOOVITAME SOOVITAME