Menüü
 
Teavitused
Stend : D-12

Tule proovi ainulaadset leilielamust!

Meie eesmärk Saunumis on teha revolutsiooni saunamaailmas ning luua lahendusi moodsale saunatajale, kes hindab kõrgelt enda heaolu ning tahab nautida sauna parimal moel, mida tänapäeval pakkuda on. Kui soovid oma sauna uude saunasajandisse tuua, siis nüüd on sul võimalus meie tehnoloogiat testida. Kütame messil meie klientide absoluutse lemmiku, Saunum Primary keris-saunakliimaseadme kuumaks, et saaksid uutmoodi leilikogemust omal nahal proovida. Kuidas test toimub? 45 sekundi jooksul testime leiliviskamist nii sisse- kui ka väljalülitatud saunakliimaseadmega.

Saunumi patenteeritud saunakliimaseade ning õhu soolaioonidega rikastamise meetod on maailmas ainulaadsed ning saanud väga palju head tagasisidet - kes on Saunumi kliimaseadmega kerist proovinud, see enam tavalisse kõrvetavasse sauna minna ei taha. Koduseks spaakogemuseks saad Saunumi kerisega luua nii klassikalise kuuma leilisauna kui ka pehme leiliga niiske sauna, aururikka sauna, soolaioonidega rikastatud sauna, aroomisauna või maheda kuumusega sanaariumi. 

Saunum juhtseade Leil muudab sauna kütmise ja juhtimise lihtsamaks, nutikamaks ja säästlikumaks. Vaid mõne puudutusega saab panna sauna „kütte”, seadistada oma lemmik saunatüübi ning juhtida kliimaseadet otse oma mobiiltelefonilt. 

Saunumi messiboksi külastajatele on „kirsiks tordil“ -10% soodukas tavahinnaga seadmetelt, mis kehtib kuni aprillikuu lõpuni.
Samuti on super hea pakkumine kahe seadme komplektile - Saunum Primary Spa keris + Saunum Leil sauna juhtseade - kuni aprilli lõpuni al 995 € (tavahind al 1290 €).

Saunumi seadmed leiad ametlike edasimüüjate juurest üle Eesti!
Puumarket, Saunamaailm, Saunainter, Calor Nordic, Saunale.ee, Teamservice, Saunawood, SPA ja saunasalong, Saunamaterjal.ee, Kamin ja Pliit, Javicar. 

Saunum Primary - kodusauna spaa keris

Klientide lemmik!

Saunum Primary on ainulaadne keris-saunakliimaseade, mis on disainitud korteritesse ja eramajadesse täiustatud sauna loomiseks. Saunum Primary suur kivimaht ning patenteeritud õhusegamise süsteem tagavad tõeliselt hea leili, mis on pehme ning pikk, jaotudes ühtlaselt üle terve leiliruumi.

Seadmesse lisatud soolapallid rikastavad õhku Himaalaja soola ioonidega, millel on tervendav mõju hingamisteedele ja nahale.

Saunum Primary võimaldab vähemalt viite saunatamise lahendust, mis loovad sinu saunast lõõgastava spaa.
 

Saunum Premium - kodusauna spaa keris

Saunum Premium on põhjamaiselt minimalistliku ning auhinnatud disainiga keris-saunakliimaseade, mis on loodud moodsale saunatajale, kes hindab kõrgelt enda heaolu ning tahab nautida sauna parimal moel.

Uut kvaliteeti saunaelamusele lisavad patenteeritud õhusegamise süsteem, suur kivimaht, Himaalaja soolapallid ning moodsad funktsioonid, mis teevad saunast lõõgastava koduse spaa.

Naudi pehmet leilisauna, soolaioonidega rikastatud sauna, mahedat aururikast sauna, sanaariumit või aroomisauna. 

Saunum Professional - Suurema kodu- ja avaliku sauna spaa keris

Saunum Professional on elegantselt kauni välimusega ja erakordselt suure kivikorviga ainulaadne keris-saunakliimaseade, mis on spetsiaalselt loodud suurematele saunaruumidele täiustatud sauna loomiseks.

Suur kivimaht ja patenteeritud õhusegamise süsteem tagavad tõeliselt hea leili, mis on pehme ning pikk, jaotudes ühtlaselt üle terve leiliruumi.

Himaalaja soolapallid ning moodsad funktsioonid loovad lõõgastava sauna ja spaa elamuse. 

Harjatud terasest või ehedast vasest Saunum Professional on tõeline pärl nii kodus kui ka avalikus saunas. 
 

Saunum Leil - Nutikas sauna juhtseade

Saunum Leil on iseõppiv sauna juhtseade, mille abil on Saunum saunakliimaseadmega keriste juhtimine mugav ning lihtne. 

Juhtseade hakkab optimeerima kütmisele kuluvat aega vastavalt sauna mõõtudele ja andmetele. See täiustab saunakogemust ning vähendab ka energiakulutusi. 

Kolm eelseadistatavat leilitüüpi võimaldavad sauna kütta ja koduse spaa mõnusid nautida mõne ekraanipuudutusega.

Kui saun on soovitud ajaks valmis, lülita ekraanilt sisse Saunumi saunakliimaseade ja naudi hingamise kergust, mahedat kuumust ning eriliselt lõõgastavat saunaelamust.
 

Saunum Base - Kliimaseade puu- või elektrikerisega sauna

Saunum Base lahendab tänapäeva klassikalise puu- või elektrikerisega leilisauna peamised probleemid nagu temperatuuride kihistumine, lühike ning kõrvetav leil ja hapnikupuudus.

Kerist täiendav ainulaadne saunakliimaseade Saunum Base mahub igasse sauna, tagades leiliviskamisel ühtlasema temperatuuri, pehmema ning õhurikkama leili. Himaalaja soolapallid ning seadme moodsad funktsioonid muudavad iga sauna lõõgastavaks spaa elamuseks. 

Paigalda kliimaseade laudise peale, laudisesse süvistatult või hoopis integreeritavana. Puutetundlikult lülitilt on kliimaseadme juhtimine väga lihtne.
 

 

Küsi rohkem

 
SOOVITAME SOOVITAME