Menüü
 
Teavitused
Stend : C-31

Varasemalt tegelesime oma meeskonnaga kvaliteetsete puhastusmasinatega ning pea iga kord ütlesid meie kliendid ostuhetkel, et teie tooted on megahead aga neil on üks miinus: nad ei tee tööd minu eest ära. Sealt sündis idee tuua inimestele nende kiire elustiili juures midagi rohkemat. 

Maailmas on väga palju häid robotite brände, kuid meid hakkas huvitama midagi ise pakkuda ja ise luua. Nägime, et saame teha asju paremini, soovime meie inimestele pakkuda parimat ning täiustame oma mudeleid vastavalt kasutajate soovidele ning vajadustele.

Külastusi
7 114

AH Tammsaare tee 47, Tallinn 11316

Schbot Wind X1 aknapesurobot

Schbot Wind X1 tugev imivõimsus tagab säravpuhtad aknad. Robotit saab juhtida nupu, rakenduse või kaugjuhtimispuldi abil, lisaks arvutab see ise kõige tõhusama puhastamisviisi. Kukkumisandurid, katkematu toiteallikas (UPS) ja turvaköis muudavad roboti usaldusväärseks abivahendiks akende puhastamisel. Sobib nii plaaditud seina- ja põrandapindadele kui peeglite puhastuseks.

Aknapesurobot Schbot Wind X1 sobib:
Erinevat tüüpi pindadele, nagu näiteks aknad, klaasuksed, klaaslauad ja siledad põrandad / seinad
Raamitud ja raamita klaaspinnad
Raskesti ligipääsetavad klaaspindadele
Klaaspindadele, mille maksimaalne suurus on 10×10 m ja minimaalne suurus 40x40cm

Aknapuhastusrobotit saab kasutada nii raamidega kui ka raamideta klaaspindadel.

Raamita pindadel tuvastab robot sisseehitatud anduritega pinna ääred, nii et see ei kuku maha.

Robottolmuimeja Schbot S8

Schbot S8 robottolmuimeja on varustatud kahe erineva mahutiga. See tähendab, et robot mitte ainult ei ime tolmu, vaid ka peseb põrandad. S8 lihtsustab Sinu elu ja säästab aega.

HÜBRIID ROBOTTOLMUIMEJA – Schbot S8 robottolmuimeja kaardistussüsteemiga.

Schbot S8 on uue põlvkonna hübriid robottolmuimeja, millel on suurepärane jõudlus ja usaldusväärsem puhastustõhusus kui mis tahes muul varasemal mudelil.

Ülitäpsed sensorid ja elemendid, mis sisaldavad güroskoope, infrapunasensoreid, harjasteta mootoreid jne, muudavad Schbot S8 robottolmuimeja väga täpseks.

Schbot S8 mudelil on mitu puhastusrežiimi ja nutirakendus puhastusrežiimide kontrollimiseks kõikjal ja igal ajal. Schbot S8 peegeldab rakenduse puhastusteid automaatselt ja reaalajas. See säästab rohkem aega ja väldib puhastamise kordamist.

Schbot S8 robottolmuimeja on varustatud kahe erineva mahutiga. See tähendab, et robot mitte ainult ei ime tolmu, vaid ka peseb põrandad. S8 lihtsustab Sinu elu ja säästab aega.

3in1 robot: imeb tolmu, pühib põrandaid ning peseb.

 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

AH Tammsaare tee 47, Tallinn 11316

SOOVITAME SOOVITAME