Menüü
Teavitused
  • Eksponendile

Eksponendile

Stendiehitus ja lisateenuste tellimiskeskus

Eesti Näituste lisateenuste tellimiskeskkond on keskkond, kus messi eksponent või stendiehitaja saab mugavalt tutvuda Eesti Näituste poolt pakutava messiinventariga, kujundada ja saata oma stendijoonis ning esitada stenditellimus.

Teenuse kasutamiseks peab klient registreeruma, järgmiseks saab klient meili, millega ta aktiviseerib oma konto ja saab ka paroolid. Tellimuse esitamiseks tuleb valida mess, mille klient ollakse ja materjalid tulevad vastava messi projektijuhi meilile.

Sisene keskkonda

Disainstend

Ekspodisaini AS omab pikaajalisimat rahvusvahelist messikogemust Eestis ning kasutab tellimuste täitmisel nimekaid Eesti ja Soome arhitekte, disainereid ja sisekujundajaid. Ekspodisaini AS käsutuses on pidevalt täiustuv mööbli- ja muu messinventari valik. Ekspodisaini AS pakub firmadele välisnäitustel ja -messidel osalemisel nn “võtmed katte” teenust.

Disainstendide tellimiseks või kooskõlastamiseks palume ühendust võtta:
Peakonstruktor Gunnar Kalmet
Telefon +372 613 7312
e-post: gunnar@expodesign.ee
skype: gunnar_kalmet

Internetiühendus

Citic Telecom CPC Estonia OÜ pakub kõigis messihallides traadiga ja traadita internetiühendust. Tellimiseks palun võtta nendega hiljemalt 3 päeva enne ürituse algust ühendust aadressil sales-ee@citictel-cpc.com või telefonil +372 622 3390.

Korraldaja kontaktid

28, Pirita tee, Kadriorg, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 12011, Eesti
SOOVITAME SOOVITAME