Menüü
Teavitused
Stend : B-18

Helan Design sündis ühe pere naiste pikast unistusest ja kirest sisekujunduse vastu. Ilusad asjad, loomingulisus, sisekujundus ja kõik muu, mis puudutab ruumide kauniks ja hubaseks loomist, on salongi perele südameasjaks.
Meile meeldib inimesi inspireerida ja aidata leida koju mööbliesemeid või aksessuaare, mis tekitaksid rõõmu ka pärast pikaaegset kasutust. Panustame oma poe mugavusse ja väljapanekusse, et luua klientidele unustamatuid ostuhetki.

Mitmekesine tootevalik koosneb kümnetest rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkidest ja ulatub tekstiiltoodetest lauanõudeni – tervikut täiendama on valitud mitmekesine valik maitsekaid tooteid ning aksessuaare. Eriliselt on panustatud vaaside ja sisustuspatjade valikusse, millega on imelihtne oma kodule või kontorile taas uut värskust anda. Ka kauplusest ostetud kingitooted pakendame kliendi soovidest lähtudes alati kaunilt ja hoolikalt.

Sisustus- ja elustiilipoe Helan Design leiad Tallinna sadama lähedal asuvast hubase õhkkonnaga paekivimajast: Lootsi 8, 2. korrus.

SOOVITAME SOOVITAME